KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15084129
nr 1508 4129
Philippe Bergerat
(f. 1926), Frankrike
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 64x48 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm
Philippe Bergerat, fransk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:29:57
9/12 17:35:00